30D107M010BB2A
MFR.Part #
30D107M010BB2A
JLCPCB Part #
C3307795
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 147mA@120Hz 17.5mm 2000hrs@105℃ 3.561Ω@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded