RNR60J4750BRB14
MFR.Part #
RNR60J4750BRB14
JLCPCB Part #
C1475409
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors