P0402H4703BNT
MFR.Part #
P0402H4703BNT
JLCPCB Part #
C4283393
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS