RNR60H2522DSR36
MFR.Part #
RNR60H2522DSR36
JLCPCB Part #
C3402072
Description
-65℃~+175℃ 25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors