RNR60H2322DSR36
MFR.Part #
RNR60H2322DSR36
JLCPCB Part #
C3449397
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors