RNR60H2490FRRE6
MFR.Part #
RNR60H2490FRRE6
JLCPCB Part #
C3384383
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors