CW0103R000JE73
MFR.Part #
CW0103R000JE73
JLCPCB Part #
C1742253
Description
-65℃~+350℃ 13W 3Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS