RNR60H2003FRBSL
MFR.Part #
RNR60H2003FRBSL
JLCPCB Part #
C3446607
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors