RNR60H1962DSR36
MFR.Part #
RNR60H1962DSR36
JLCPCB Part #
C3379352
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors