RN55C2870FRE6
MFR.Part #
RN55C2870FRE6
JLCPCB Part #
C3458615
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors