RN55D95R3FBSL
MFR.Part #
RN55D95R3FBSL
JLCPCB Part #
C1427264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors