RNR60H1503DSB14
MFR.Part #
RNR60H1503DSB14
JLCPCB Part #
C3571516
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors