RNR55K9091FPB14
MFR.Part #
RNR55K9091FPB14
JLCPCB Part #
C1412135
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors