MKP383482063JKP2T0
MFR.Part #
MKP383482063JKP2T0
JLCPCB Part #
C3790769
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 820nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS