RNR55K3010FRBSL
MFR.Part #
RNR55K3010FRBSL
JLCPCB Part #
C1412991
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors