RN55E1211BBSL
MFR.Part #
RN55E1211BBSL
JLCPCB Part #
C3546827
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors