RNR55J9201BRB14
MFR.Part #
RNR55J9201BRB14
JLCPCB Part #
C3518263
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors