WK80922004709J5C00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WK80922004709J5C00
JLCPCB Part #
C1366859
Package
Plugin,D9xL20mm
Description
-55℃~+200℃ 47Ω 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS