RNR55J6191FRB14
MFR.Part #
RNR55J6191FRB14
JLCPCB Part #
C3351088
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors