Y002412K5000B9L
MFR.Part #
Y002412K5000B9L
JLCPCB Part #
C1485034
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS