RNR55J1821DSBSL
MFR.Part #
RNR55J1821DSBSL
JLCPCB Part #
C1458646
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors