CP000762R00KE66
MFR.Part #
CP000762R00KE66
JLCPCB Part #
C19442352
Description
-65℃~+275℃ 62Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS