RNR55J1741DPB14
MFR.Part #
RNR55J1741DPB14
JLCPCB Part #
C1454970
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors