RNR55H9310FMR36
MFR.Part #
RNR55H9310FMR36
JLCPCB Part #
C3576909
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors