RNC55J11R0BSRSL
MFR.Part #
RNC55J11R0BSRSL
JLCPCB Part #
C1826836
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors