RNC55J4700DSRE5
MFR.Part #
RNC55J4700DSRE5
JLCPCB Part #
C3492741
Description
-65℃~+175℃ 125mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors