RNR55H4990BRRE6
MFR.Part #
RNR55H4990BRRE6
JLCPCB Part #
C3461139
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors