RNR55H4222BRR36
MFR.Part #
RNR55H4222BRR36
JLCPCB Part #
C3443111
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors