RNR55H3832FSB14
MFR.Part #
RNR55H3832FSB14
JLCPCB Part #
C1439431
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors