RNC55H5901FMR36
MFR.Part #
RNC55H5901FMR36
JLCPCB Part #
C3557206
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors