RNR55H2551FMR36
MFR.Part #
RNR55H2551FMR36
JLCPCB Part #
C3539409
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors