RNR55H1821FRRE6
MFR.Part #
RNR55H1821FRRE6
JLCPCB Part #
C1800447
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors