RNC55J2701FRR36
MFR.Part #
RNC55J2701FRR36
JLCPCB Part #
C3436250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors