RNR55H1782FRB14
MFR.Part #
RNR55H1782FRB14
JLCPCB Part #
C1438627
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors