PTF6533K000FXBF
MFR.Part #
PTF6533K000FXBF
JLCPCB Part #
C1443114
Description
-55℃~+150℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors