RNR55H1040DSRE8
MFR.Part #
RNR55H1040DSRE8
JLCPCB Part #
C3389481
Description
-65℃~+175℃ 104Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors