CRCW251227K0JNEG
MFR.Part #
CRCW251227K0JNEG
JLCPCB Part #
C2078530
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS