RNR50J2611FRB14
MFR.Part #
RNR50J2611FRB14
JLCPCB Part #
C3369636
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors