RNR50J1002BMRE5
MFR.Part #
RNR50J1002BMRE5
JLCPCB Part #
C3535780
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors