RNR50H6813BRR36
MFR.Part #
RNR50H6813BRR36
JLCPCB Part #
C1840397
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors