ERC5530K900BEEK500
MFR.Part #
ERC5530K900BEEK500
JLCPCB Part #
C3521844
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS