ERL2082K500FKEK500
MFR.Part #
ERL2082K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3408783
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors