RNR50H1003FPB14
MFR.Part #
RNR50H1003FPB14
JLCPCB Part #
C3518397
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors