ERL6291R000JKEA500
MFR.Part #
ERL6291R000JKEA500
JLCPCB Part #
C3444375
Description
-65℃~+175℃ 2W 91Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS