RNC70J8252FRB14
MFR.Part #
RNC70J8252FRB14
JLCPCB Part #
C3520772
Description
-65℃~+175℃ 750mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors