RNC70J7500DRB14
MFR.Part #
RNC70J7500DRB14
JLCPCB Part #
C3358585
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors