Y162612K1000Q15W
MFR.Part #
Y162612K1000Q15W
JLCPCB Part #
C3942667
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount