RNC70J49R9BRB14
MFR.Part #
RNC70J49R9BRB14
JLCPCB Part #
C3519058
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors