RNC70J4750FRRE6
MFR.Part #
RNC70J4750FRRE6
JLCPCB Part #
C3390148
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors