RNC70H1500FMRE6
MFR.Part #
RNC70H1500FMRE6
JLCPCB Part #
C3395325
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors